KLASYCZNY ZEGAREK Z OTIEN.COM


Na dzisiaj przygotowałam wpis na temat zegarka. Ostatnio mam bzika na punkcie zegarków i powoli tworzy mi się fajna kolekcja. To nie tylko odmierzacz czasu, ale również świetny, elegancki dodatek do każdej stylizacji. Zegarek, o którym dzisiaj mowa pochodzi ze strony OTIEN.COM. Jeśli jeszcze nie znacie tej marki to zachęcam do zapoznania się z ofertą, bo można tam znaleźć mnóstwo interesujących dodatków.
Do wyboru miałam kilka interesujących produktów, jednak to właśnie ten zegarek damski, klasyczny, kobiecy zwrócił moją szczególną uwagę. Jest bardzo elegancki i klasyczny, dzięki czemu będę mogła wykorzystać go do przeróżnych stylizacji. Pasek wykonany jest z połyskującego, czarnego materiału przypominającego skórę. Zegarek posiada dużą, białą tarczę ze złotą obręczą. Jak widzicie na tarczy nie zobaczymy liczb, tylko złote kreski. W miejscu, gdzie zwykle znajduje się liczba wskazująca godzinę dwunastą, tutaj mamy maleńką, uroczą cyrkonię. Jak na swoją cenę, wykonanie jest dość solidne i mam nadzieję, że okaże się trwałe. Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić to klamerka. Moim zdaniem lepsza byłaby w kolorze złotym, a nie w srebrnym, ale to tylko taki mały szczegół.
CENA: 59,90 zł

Tak zegarek prezentuje się na ręce:


Gratis otrzymałam również urocze kolczyki, za co bardzo firmie dziękuję.


LINK DO SKLEPU: OTIEN.COM


You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)