SWETERKOWE PAZNOKCIE WYKONANE LAKIERAMI SEMILAC


Sweterkowy manicure to idealny pomysł na jesienno - zimowe zdobienie paznokci. Pojawiał się już w zeszłym roku, ale trend nie minął i w tym sezonie również jest jednym z hitów. Wczoraj wzięłam się do roboty i stworzyłam na swoich paznokciach tzw. sweterki, a Wy, właśnie teraz, możecie zobaczyć efekt. Wypowiedzcie się co myślicie na temat takiego manicure w komentarzach ;)


Do wykonania tego manicure użyłam:
- bazę pod lakier hybrydowy Semilac
- lakiery hybrydowe Semilac 106 Wet Marengo i 001 Strong White
- top hybrydowy Semilac
- top mat Semilac
- drewniany patyczek do namalowania wzorków
- sonda do wykonania kropek001 STRONG WHITE  to idealna biel. Niestety pod lampą lubi się kurczyć, dlatego ważne jest, aby nakładać go bardzo cienkimi warstwami. Pełne krycie zapewnia po nałożeniu dwóch warstw. Na paznokciach wygląda przepięknie, zarówno solo, jak i w połączeniu z innymi kolorami.

106 WET MARENGO to piękna, głęboka i dość ciemna szarość z odrobiną brązowych tonów. Znalazł się w moim zestawieniu idealnych kolorów na jesień tutaj klik. Do pełnego krycia potrzebuje dwóch, cienkich warstw.Wszystkie niezbędne rzeczy do wykonania takiego manicure możecie kupić w sklepie internetowym Diamond Cosmetics Semilac.pl


You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)