3 MIESIĄCE Z ODŻYWKĄ DO RZĘS REVITALASH ADVANCED - EFEKT PRZED I PO


Dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić moimi wrażeniami po stosowaniu popularnej odżywki do rzęs Revitalash Advanced. Czy spełniła moje oczekiwania i czy obyło się bez niepożądanych skutków ubocznych? Odpowiedzi znajdziecie poniżej, więc zainteresowanych zapraszam dalej ;)
Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. RevitaLash® Eyelash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu.
Widoczny rezultat już po 4-6 tygodniach zastosowania.

Odżywkę stosuję od 3 miesięcy. Systematycznie, każdego wieczoru przed snem nakładałam produkt na rzęsy. Revitalash Advanced posiada wygodny aplikator - cieniutki pędzelek, taki sam jak te, które znajdziemy w eyelinerach. Dzięki takiej formie aplikacji mamy możliwość precyzyjnego nałożenia preparatu wzdłuż linii rzęs.

Odżywka Revitalash Advanced jest dość kontrowersyjnym produktem, gdyż w swoim składzie zawiera substancję o nazwie bimatoprost - składnik leków na jaskrę, który obniża ciśnienie wewnątrz gałki ocznej. U niektórych dziewczyn pojawiają się podrażnienia, zaczerwienienia czy uczucie "piasku" pod powiekami. Czy zauważyłam u siebie podobne objawy? Otóż, po około tygodniu od rozpoczęcia kuracji przy dotyku odczuwałam niewielki ból tuż przy linii rzęs, czyli w miejscu aplikowania odżywki. Nie było to dokuczliwe i postanowiłam kontynuować kurację mimo to. Po około dwóch tygodniach ten ból minął i nie pojawiły się żadne inne skutki uboczne. Uff!


A teraz najważniejsze, czyli efekty trzymiesięcznej kuracji. Jak zmienił się stan moich rzęs dzięki Revitalash? Prawdę mówiąc, spodziewałam się czegoś więcej, liczyłam na efekt "WOW", ale niestety się przeliczyłam. Miałam nadzieję, że zyskam piękne, długie i gęste rzęsy, a tymczasem efekty są praktycznie niezauważalne. Nie widzę, aby liczba rzęs się zwiększyła. Zauważam tylko, że stały się delikatnie dłuższe. Wizualne efekty nie są zachwycające, ale widzę poprawę w kondycji rzęs. Stały się mocniejsze i nie wypadają w takich ilościach jakie zdarzały im się przed stosowaniem odżywki.Podsumowując, cieszę się, że wypróbowałam ten produkt. Nie wyrządził mi krzywdy, ale też nie zachwycił mnie na tyle, by sięgnąć po niego ponownie.

Odżywkę do rzęs Revitalash Advanced można kupić tutaj klik w cenie 130 zł za pojemność 1 ml lub za 330 zł za 3,5 ml.

Jestem ciekawa czy mieliście styczność z tym preparatem i jakie są Wasze wrażenia?


klik
aby przejść na stronę konkursu kliknij w banner

You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)