WAŻNY TEMAT: JAK PRAWIDŁOWO DBAĆ O MIEJSCA INTYMNE? POZNAJ INTIMATE BOX I ODKRYJ WŁAŚCIWY I NATURALNY SPOSÓB HIGIENY INTYMNEJDzisiaj chciałabym poruszyć nieco inny, poważniejszy temat, dotyczący kobiecej pielęgnacji intymnej. My, kobiety, lubimy o siebie dbać. Codziennie stosujemy całą masę kosmetyków, które mają sprawić, że będziemy wyglądały pięknie. Warto jednak zadbać o to, co niewidoczne na pierwszy rzut oka, a jednocześnie bardzo istotne. Czy odpowiednio dbamy o swoje miejsca intymne? Jakie błędy najczęściej popełniamy? O tym między innymi teraz porozmawiamy. Myślę, że warto się zainteresować, bo odpowiednia higiena tych okolic to nie tylko kwestia czystości, ale również zabezpieczenie przed podrażnieniami i infekcjami, to troska o własne zdrowie.


Jakiś czas temu do moich drzwi zapukał kurier z tajemniczą przesyłką. Niczego się nie spodziewałam, więc pośpiesznie rozpakowałam sporych rozmiarów karton. W środku znalazłam pudełko o nazwie Intimate Box. Cóż to takiego?

Intimate Box to pudełko, które ma na celu odkrycie właściwego i naturalnego sposobu  higieny intymnej. W naszych łazienkach znaleźć można mydła, myjki i ręczniki, z których korzystają wszyscy domownicy – są dostępne dla każdego. Sięgamy po nie również i MY podczas pielęgnacji intymnej. 
Intimate Box zwraca uwagę na najczęstsze błędy w higienie intymnej popełniane przez miliony Polek i ich konsekwencje – czyli problemy intymne! 
Intimate Box to pudełko, które otwiera całą prawdę o kobiecej pielęgnacji intymnej. Rzuca światło na niewinne z pozoru produkty, które szkodzą na potęgę.


W pudełku znalazłam takie produkty jak mydło uniwersalne, ręcznik uniwersalny oraz myjkę. Dołączona była również karteczka, którą widzicie na poniższym zdjęciu.Ej... coś tutaj chyba nie gra. Tak być nie powinno - pomyślałam. Okazało się, że twórcy Intimate Box zrobili małą prowokację i wrzucając do pudełka te produkty, pragnęli zwrócić uwagę na najczęstsze błędy kobiet podczas higieny intymnej. O jakich błędach mowa?

1. Używanie mydła, które wysusza i zaburza naturalne pH pochwy, zmniejszając tym samym skuteczność ochrony przed bakteriami.
2. Używanie myjki, która jest istnym siedliskiem bakterii.
3. Używanie uniwersalnego ręcznika, którego używamy również do wycierania całego ciała. Na takim ręczniku jest ogrom pozostałości po mydłach i płynach do kąpieli, które po dostaniu się w miejsca intymne mogą spowodować uczulenia i alergie. Szorstkie ręczniki mogą powodować podrażnienia i otarcia tych wrażliwych kobiecych okolic.


ODKRYJ DRUGIE DNO PIELĘGNACJI INTYMNEJ!

Mydło, gąbka i ręcznik - brzmią niewinnie, a potrafią skutecznie zaszkodzić delikatnym strefom kobiecej intymności. Do higieny intymnej należy stosować bowiem specjalnie do tego celu przeznaczone produkty....


...które również znalazły się w pudełku Intimate Box - wyposażonym w tzw. drugie dno. Skryła się tam specjalistyczna emulsja do higieny intymnej dla kobiet i dzieci po ukończeniu 1. roku życia prOVag® oraz niewielki ręczniczek, który powinien służyć wyłącznie do tych okolic.


Specjalistyczna emulsja do higieny intymnej prOVag® wykazuje potrójne działanie: OCZYSZCZA, CHRONI i PIELĘGNUJE okolice intymne. Pomaga zapobiegać podrażnieniom i infekcjom intymnym, a także nawilża i przyspiesza regenerację.

prOVag® emulsja nie zawiera konserwantów, barwników, parabenów, SLES, SLS, potencjalnych substancji alergizujących ani szkodliwego dla okolic intymnych mydła. Najskuteczniejsza w ocenie polskich ginekologów. Najlepiej przebadana w Polsce.CEL AKCJI INTIMATE BOX!

Celem akcji Intimate Box jest zwrócenie uwagi kobiet na najczęstsze błędy w pielęgnacji miejsc intymnych oraz uświadomienie kobietom, że warto zwrócić szczególną uwagę na ten aspekt codziennej higieny. Pamiętajmy, aby nie stosować do tego celu mydeł, ręczników przeznaczonych do całego ciała i gąbek, które potrafią nieźle zaszkodzić i wybierajmy produkty, które nie tylko oczyszczą te miejsca ale również ochronią nas przed niechcianymi problemami intymnymi.

Zdrowie jest najważniejsze!

Twórcą całej akcji jest portal Kobiecość.info. Więcej informacji o akcji znajdziecie na stronie Intimatebox.pl.

You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)