LATO NA PAZNOKCIACH Z LAKIERAMI HYBRYDOWYMI BLUESKY. MOJE PIERWSZE SPOTKANIE Z MARKĄ


Jak zapewne wiecie, manicure hybrydowy na dobre zagościł na moich paznokciach i nawet przez myśl mi nie przechodzi, by wrócić do tradycyjnych lakierów. Szeroki wybór kolorów, piękny połysk i kilkutygodniowa trwałość to cechy charakteryzujące ten rodzaj manicure. Od niedawna testuję lakiery hybrydowe marki Bluesky Polska, o których chcę Wam dzisiaj co nieco opowiedzieć. Czy sprostały moim wymaganiom odnośnie trwałości? Pokażę też trzy, moim zdaniem idealne kolory na lato, które wybrałam spośród szerokiej oferty Bluesky oraz moje paznokcie wykonane za ich pomocą. Ciekawi? To zapraszam dalej ;-)


Jak już wspominałam, wybrałam dla siebie trzy odcienie. Jako że zbliżał się okres wakacyjny, zdecydowałam się na żywe kolory, które idealnie wpisują się w obecny klimat i takim sposobem moje lakierowe zbiory powiększyły się o kolejny odcień różu, błękit oraz zieleń.


DC36 - dość jasny, a zarazem intensywny róż z neonową poświatą.

DC45 - cudowny błękit, kolor bezchmurnego, letniego nieba.

DC57 - jasna zieleń, lekko neonowa.


Wraz z lakierami otrzymałam produkt 2w1, który służy zarówno jako baza, jak również top.


Lakiery Bluesky Polska znajdują się w zgrabnych, czarnych buteleczkach. Na każdej buteleczce umieszczony został skład, za co ogromny plus. Nie znajdziemy w nim formaldehydu (działa rakotwórczo, cytotoksycznie i alergizująco), toluenu (rozcieńczalnik, szkodliwy dla układu oddechowego, krwionośnego, rozrodczego, nerwowego, immunologicznego, a także dla nerek i wątroby; może wywoływać podrażnienia oczu i skóry) ani DBP (substancja zapachowa, pełniąca rolę rozpuszczalnika; jest podejrzewana o zakłócanie czynności hormonów, oraz procesu reprodukcji). Trochę brakuje mi na nich jakiejś naklejki w kolorze lakieru. Jest tylko symbol, który nic mi nie mówi i chcąc wybrać konkretny lakier muszę odkręcać wszystkie buteleczki. Lakiery mają wygodne pędzelki, którymi łatwo się operuje. Produkty bezproblemowo się nakłada i nie zostawiają smug. Wszystkie trzy posiadane przeze mnie kolory dają pełne krycie po dwóch warstwach.Do trwałości lakierów Bluesky nie mam żadnych zastrzeżeń. Manicure, który zobaczycie poniżej, nosiłam ponad 2 tygodnie i w tym czasie nic złego nie stało się moim paznokciom. Nie było żadnych odprysków, a paznokcie przez cały ten czas pięknie się błyszczały. Gdyby nie spory odrost to spokojnie mógłby jeszcze przetrwać jakiś czas. Warto również wspomnieć o fakcie, że produkty Bluesky bez problemu rozpuszczają się w acetonie i łatwo jest je usunąć.

W swoim manicure wykorzystałam błękit i róż. Na dwóch paznokciach wykonałam gradient (ombre) z efektem syrenki. Całość mi się podobała i jestem bardzo zadowolona z jakości tych produktów.


Lakiery można kupić w cenie 29,99 zł za 10 ml na stronie BLUESKY POLSKA. Z asortymentem marki możecie zapoznać się również na facebooku oraz instagramie.

Znacie lakiery Bluesky Polska? Jakie kolory goszczą latem na Waszych paznokciach?


P.S. PONOWNE WYNIKI KONKURSU
Jedna osoba nie zgłosiła się po odbiór nagrody, więc czas wybrać innego zwycięzcę.
Zestaw Zielone Laboratorium zgarnia CZARNA KAWA. Gratuluję i czekam na maila ;-)

You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)