JAK ZNALEŹĆ DOBREGO FRYZJERA I KOSMETYCZKĘ?


Ile razy wyszłyście od fryzjera niezadowolone albo po wizycie u kosmetyczki w domu poprawiałyście wykonany przez nią makijaż? Ja przyznaję, że właściwie nigdy nie wyszłam z takiej wizyty w 100% zadowolona. Może jestem zbyt wybredna? A może trafiałam na osoby, które nie potrafiły sprostać moim wymaganiom? Nie oszukujmy się - znalezienie dobrego fryzjera albo kosmetyczki nie jest łatwą sprawą. Salony mamy na każdym rogu, więc jest w czym wybierać ale jak wybrać to najlepsze miejsce? Dzisiaj chcę Wam przedstawić pewien portal, który może być bardzo pomocny przy poszukiwaniach odpowiedniego miejsca na zmianę fryzury czy skorzystanie z profesjonalnych usług kosmetycznych. Zainteresowani? To zapraszam serdecznie dalej :).MOJSALON.EU to miejsce w sieci, będące rzetelnym źródłem informacji na temat salonów kosmetycznych i fryzjerskich. To wyszukiwarka salonów w naszej okolicy, ale nie tylko, bo poza adresem salonu i godzinami otwarcia znajdziemy tam m.in. informacje dotyczące cen poszczególnych usług. To jest w tym wszystkim chyba najlepsze - lubię od razu wiedzieć na jakie kwoty mam się nastawić, aby później nie było zaskoczenia. Możemy również sprawdzić z jakich kosmetyków korzystają w danym salonie, a także zapoznać się z opiniami innych klientów, którzy już sprawdzili interesujące nas miejsce. Sami także możemy wyrazić swoje zdanie na temat salonu, z którego miałyśmy okazję korzystać, a jeżeli nie ma go jeszcze w bazie to sami możemy go tam dodać. Dodatkowo niektóre salony zamieszczają zdjęcia wykonanych przez siebie fryzur, makijaży czy stylizacji paznokci, więc od razu możemy podpatrzeć na co ich stać :).


Jeżeli nie znalazłyście jeszcze fryzjera czy kosmetyczki, któremu z czystym sercem możecie zaufać to koniecznie zajrzyjcie na stronę mojsalon.eu . Być może to właśnie tam znajdziecie miejsce w swojej okolicy, na które nie zwróciłyście uwagi, a cieszy się naprawdę dobrą opinią wśród klientów. Może to właśnie tam czeka profesjonalista, któremu możecie oddać pod opiekę swoje włosy, twarz czy ciało bez żadnych obaw.

Moim zdaniem taka strona to świetne miejsce, szczególnie dla nas - klientek. Warto przed wizytą sprawdzić miejsce, do którego się wybieramy i poznać kilka ważnych informacji na jego temat, takich jak cena czy chociażby opinie innych. Ja już przejrzałam oferty salonów w mojej okolicy, a Wy? :)

Słyszałyście już o tej stronie? A może znalazłyście już wymarzoną kosmetyczkę i fryzjera? :)

#wyszukajsalon

You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)