URODZINOWY KONKURS - wygraj kosmetyki o wartości ponad 400 zł


Nigdy nie sądziłam, że blogowanie tak mnie pochłonie, a tymczasem właśnie minęły trzy lata odkąd tutaj jestem. W listopadzie 2014 roku jakiś impuls pchnął mnie ku temu, by założyć bloga, a robiąc to nigdy nie sądziłam, że tak się tutaj zadomowię i tak mi się to spodoba. A jednak! Dzisiaj chciałabym Wam bardzo podziękować za to, że razem ze mną tworzycie to miejsce, bo bez Was nie miałoby to żadnego sensu. Dziękuję, że tutaj zaglądacie, czytacie, komentujecie i za to, że po prostu jesteście! :*

W ramach podziękowania mam dla Was konkurs, a wiem, że to lubicie :) Tym razem do wygrania jest pudełko pełne kosmetyków, których łączna wartość to ponad 400 zł! Jakie to kosmetyki? Nie zdradzę Wam, ale na pewno będzie coś zarówno z pielęgnacji, jak i kolorówki. Skusicie się?

Zasady są proste! Wystarczy obserwować bloga (poprzez gadżet "Obserwatorzy" widoczny w pasku bocznym) i odpowiedzieć na pytanie zawarte w formularzu. Będzie mi bardzo miło, jeżeli w dowolny sposób udostępnicie informację o konkursie, ale nie jest to warunek obowiązkowy :). Możecie też obserwować profile bloga na Facebook'u i Instagramie :).

Zachęcam do udziału i życzę wszystkim powodzenia! :)
Regulamin:
1.Organizatorem konkursu jest autorka bloga Enestelia;
2..Czas trwania konkursu: 16.11.2017r. - 07.12.2017r, do godz. 23.59;
3.Nagrodą jest zestaw kosmetyków o łącznej wartości ok. 400 zł;
5.Wygrywa 1 osoba.
6.Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu max. 7 dni od zakończenia konkursu i pojawią się w tym wpisie oraz na Facebook'u;
7. Zwycięzca ma 3 dni na przesłanie swoich danych do organizatora. Jeżeli się nie zgłosi, zostanie wybrana kolejna osoba.
8.Wysyłka odbywa się tylko na terenie Polski;
9.Biorąc udział w konkursie zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych (dotyczy danych do wysyłki).
10.Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).


WYNIKI:

Nagroda trafia do Blooudy Day. Gratuluję i czekam na maila z danymi do wysyłki :)


You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)