MANIDOT, czyli kropki na paznokciach | Prosty i efektowny manicure

Manidot, manicure w kropki, najgorętszy hit sezonu, modne paznokcie

Hej Kochani!

Co prawda miałam na dzisiaj przygotowany inny wpis, ale przed chwilą skończyłam robić sobie paznokcie i tak mi się podobają, że od razu chcę się nimi z Wami podzielić. Wykorzystałam jeden z najgorętszych trendów sezonu - manidot. Co to takiego? Już wyjaśniam, chociaż podejrzewam, że większość z Was doskonale wie o czym mowa :).


MANIDOT to nic innego jak manicure z kropkami. W zależności od naszych upodobań możemy namalować na paznokciu pojedynczą kropkę lub nieco zaszaleć. Osobiście wybrałam tę pierwszą opcję, która moim zdaniem prezentuje się niezwykle elegancko, a jednocześnie dodaje całej stylizacji charakteru.

Manidot, manicure w kropki, najgorętszy hit sezonu, modne paznokcie

MANIDOT to banalnie proste zdobienie, które jest w stanie wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj specjalnych umiejętności. Wystarczy sonda do zdobień lub nawet patyczek bambusowy / wykałaczka, które należy umoczyć w lakierze i odcisnąć na paznokciu. Nic prostszego!

Manidot, manicure w kropki, najgorętszy hit sezonu, modne paznokcie

Do wykonania swojej stylizacji użyłam lakieru Semilac w odcieniu 162 Creamy Cookie, a kropki zrobione zostały przy użyciu koloru 031 Black Diamond, tej samej marki.

Jak Wam się podoba ten trend? Lubicie kropki na paznokciach?

You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)