KONTAKT / WSPÓŁPRACA

Blog enestelia.pl to strona, którą można zakwalifikować do kategorii beauty & lifestyle. Znajdą tutaj Państwo recenzje używanych przeze mnie kosmetyków, porady urodowe, a także wpisy niekosmetyczne, dotyczące m.in. mody, wystroju wnętrz czy też kulinariów.

Blog powstał w listopadzie 2014 roku i przez te niemal sześć lat zebrał wierne grono stałych czytelników, którzy chętnie tutaj wracają i biorą aktywny udział w tworzeniu tego miejsca. Jest to strona przede wszystkim dla kobiet, które interesują się kosmetykami i dbaniem o urodę i które lubią wyglądać oraz czuć się świetnie w swojej skórze.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, to zapraszam do kontaktu mailowego:

enesteliablog@gmail.com

Do każdej propozycji współpracy podchodzę indywidualnie. Każda recenzja jest szczera, zgodna z moimi odczuciami względem produktu. Zaufanie moich czytelników jest dla mnie najważniejsze!

Możliwe formy współpracy:
  • recenzje i testy kosmetyków
  • organizacja konkursów
  • baner reklamowy na blogu
  • indywidualne działania reklamowe ustalone z daną marką
  • wpisy sponsorowane na blogu i w mediach społecznościowych
Na życzenie udostępniam informacje dotyczące statystyk bloga z Google Analytics.


Poza blogiem, aktywnie działam także na moich kanałach w social mediach. Poniżej mogą Państwo zobaczyć dane z tych kanałów (na dzień 22.11.2020):
Zapewniam, że do każdej współpracy podchodzę w sposób profesjonalny (przy tworzeniu tekstu, robieniu i obróbce zdjęć oraz przy kontaktach z daną marką).

Współpracowałam już z wieloma markami, m.in.:Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu (enesteliablog@gmail.com)