NEGATIVE SPACE NAILS - CO TO TAKIEGO + MOJE PIERWSZE PODEJŚCIE DO TAKIEGO MANICURE


Jednym z trendów roku 2015 są tzw. NEGATIVE SPACE NAILS. Co to takiego? Otóż jest to dość oryginalny sposób zdobienia paznokci, który, jak zobaczyłam go po raz pierwszy, wcale nie przypadł mi do gustu. Potrzebowałam trochę czasu, aby do niego "dojrzeć" i szczerze mówiąc zaczęło mi się to bardzo podobać. Negative Space Nails możemy inaczej nazwać manicure z "prześwitami". Nie pokrywamy tutaj kolorem całej płytki paznokcia, a zostawiamy niezamalowane fragmenty. Przemawia to do Was?

Podjęłam wyzwanie i postanowiłam wykonać taki manicure i zobaczyć jak będzie się to prezentowało na moich paznokciach. Nie wyszło idealnie, jak się przyjrzycie to zobaczycie wszelkie niedoskonałości, ale i tak mi się podoba i uważam, że jak na pierwszy raz jest całkiem całkiem. Do wykonania Negative Space Nails użyłam:
- lakier hybrydowy Semilac 089 Black Plum
- lakier hybrydowy Semilac 022 Mint
- bazę i top hybrydowy Semilac
- pędzelek do zdobień
Jeżeli interesuje Was sposób wykonania takich paznokci to odsyłam Was tutaj klik. Na tym filmiku jest dokładnie pokazane jak to zrobić.


I jak Wam się podoba taki manicure? Czekam na Wasze opinie :)

ZAPRASZAM NA KONKURS:
klik

You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)