KONKURS! WYGRAJ KOSMETYCZNE PUDEŁKO NIESPODZIANKĘ


Kochani :)

Dzisiaj przychodzę do Was z konkursem. Zbliżają się Święta i Nowy Rok, więc to najlepsza okazja, aby sprawić komuś z Was przyjemność i podarować miły prezent. Tym razem do zgarnięcia nagroda niespodzianka - pudełko wypełnione przeróżnymi kosmetykami. Jeżeli chcecie poznać kilka produktów, które znajdą się w paczce to zapraszam na mój instagram, gdzie powoli będę ujawniać zawartość. Mam nadzieję, że nagroda przypadnie Wam do gustu i z ochotą weźmiecie udział, tym bardziej, że zasady konkursu są banalnie proste.

CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

Obowiązkowo, należy być publicznym obserwatorem bloga Juicy Raspberry oraz odpowiedzieć na proste pytanie: "Jaki jest Twój ulubiony kosmetyk?" i krótko uzasadnić odpowiedź. To wszystko!

Będzie mi miło, jeżeli udostępnicie informacje o konkursie na portalach społecznościowych lub na blogu, jednak nie jest to punkt obowiązkowy.


WZÓR ZGŁOSZENIA:

Obserwuję bloga jako: (nick)
Odpowiedź na pytanie:
REGULAMIN:
1. Sponsorem nagrody jest autorka bloga Juicy Raspberry.
2. Rozdanie trwa od 11.12.2015 do 11.01.2016 do godz. 23:59.
3. W rozdaniu mogą wziąć udział publiczni obserwatorzy bloga.
4. Na kontakt od zwycięzcy czekam 3 dni.
5. Wyniki rozdania zostaną ogłoszone w ciągu 5 dni od momentu zakończenia rozdania.
6. Wysyłka tylko na terenie Polski.
7. Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 roku Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami). 
8. Osoby, które po ogłoszeniu wyników przestaną obserwować bloga lub konto na Facebooku nie będą brane pod uwagę w kolejnych rozdaniach
9. Rozdanie dojdzie do skutku, jeżeli weźmie w nim udział minimum 30 osób.


Życzę wszystkim powodzenia i zapraszam do zabawy! :)


You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)