MANICURE. W ROLI GŁÓWNEJ SEMILAC 103 ELEGANT RASPBERRY


Róż to kolor, który najbardziej lubię nosić na paznokciach. W swojej kolekcji lakierów hybrydowych mam już kilka różowych odcieni, a najnowszym nabytkiem jest Semilac 103 Elegant Raspberry. Należy on do tych kolorów, w których można się zakochać od pierwszego spojrzenia. Zapraszam do obejrzenia zdjęć →


Na zdjęciach kolor wyszedł trochę bardziej "żarówiasty" niż jest w rzeczywistości. Semilac 103 Elegant Raspberry to piękna, nasycona malina. Zmienia się jak kameleon. W zależności od światła możemy dostrzec w nim więcej różu albo czerwieni. Niemniej jednak zawsze wygląda perfekcyjnie i po prostu pięknie. Lakier zapewnia pełne krycie przy dwóch cienkich warstwach. Noszę go na paznokciach już 1,5 tygodnia i nadal jest w stanie idealnym. Uwielbiam hybrydy Semilac za tę trwałość, cudowne kolory i blask. A Wam jak się podoba ten odcień? Macie go w swoich zbiorach?

Na palcu wskazującym "maziaje" wykonane za pomocą lakieru Semilac 032 Bisquit.
Lakiery hybrydowe Semilac dostępne są na stronie SEMILAC.PL w cenie 29 zł. W ofercie jest mnóstwo cudownych kolorów - najchętniej przytuliłabym je wszystkie :)


You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)