DEMAKIJAŻ Z PŁYNEM MICELARNYM BIODERMA SÈBIUM H2OMoimi ulubionymi produktami do usuwania makijażu są płyny micelarne. Mam swoich ulubieńców w tej dziedzinie, ale mimo to ciągle testuję nowe produkty. W ostatnim czasie przy wieczornym demakijażu towarzyszy mi płyn micelarny Bioderma Sébium H2O i to jemu chcę poświęcić dzisiejszy wpis.

Bioderma Sébium H2O płyn micelarny do skóry tłustej i mieszanej dogłębnie oczyszcza naskórek i usuwa nadmierną ilość sebum, nie wysuszając skóry. Zawiera substancje aktywne, które dogłębnie oczyszczają skórę oraz regulują wydzielanie sebum przy pomocy opatentowanego kompleksu Fluidactiv®. Bioderma Sébium H2O płyn micelarny jest doskonale tolerowany przez skórę twarzy, również w okolicach oczu. Nie zatyka porów. Nie zawiera alkoholu, barwników.

Płyn micelarny Bioderma Sébium H2O znajduje się w przeźroczystej, plastikowej butelce o pojemności 250 ml. Butelka jest wyposażona w zieloną nakrętkę, zamykaną na "klik". Sam płyn ma lekko niebieskie zabarwienie i konsystencję typową dla tego typu produktów. Zapach jest bardzo delikatny i wyczuwalny tylko w momencie aplikacji. Nie powinien nikomu przeszkadzać.


Z działania produktu jestem bardzo zadowolona. Płyn genialnie sobie radzi z każdym makijażem, nawet wodoodpornym i robi to w ekspresowym tempie. Doskonale oczyszcza skórę i nie zatyka porów. Po zmyciu makijażu skóra staje się matowa, po czym wnioskuję, że płyn radzi sobie z usuwaniem nadmiernej ilości sebum, którego na mojej mieszanej cerze nie brakuje. Sébium H2O jest idealny dla wrażliwych oczu, ponieważ ich nie podrażnia i nie powoduje "zamglenia". Niewielka ilość produktu wystarczy, aby zmyć cały makijaż z twarzy i oczu, co przekłada się na jego wydajność.


Jedynym minusem, jaki dostrzegam jest z pewnością cena tego produktu. Za buteleczkę o pojemności 250 ml trzeba zapłacić nawet 40 zł. Dla mnie jest to zbyt wysoka cena na produkt do demakijażu. Z pewnością sięgnę po niego ponownie, jeżeli znów uda mi się trafić na fajną promocję, bo działanie jest naprawdę rewelacyjne. Chciałabym też wypróbować różową wersję.

Znacie płyny micelarne Bioderma? Co o nich sądzicie? Warto wydać na nie taką kwotę?

You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)