JAKICH PREZENTÓW LEPIEJ NIE DAWAĆ KOBIECIE? LISTA NAJGORSZYCH UPOMINKÓW


Za kilka dni Dzień Kobiet i z pewnością wiele z Was otrzyma z tej okazji jakiś podarunek. Z prezentami czasami bywa jednak tak, że nie są zbyt trafione i zamiast sprawić radość, mogą wywołać rozczarowanie. Zamiast wpisu z propozycjami prezentów dla kobiet, przygotowałam na dzisiaj listę najgorszych prezentów, jakie mężczyzna może ofiarować kobiecie. Zainteresowani?

KOSMETYKI ZWALCZAJĄCE PROBLEM

Krem na zmarszczki? Balsam antycellulitowy? Odświeżacz do ust? Z takich prezentów żadna kobieta nie będzie zadowolona. W ten sposób kobieta dostaje do zrozumienia, że ma mankamenty, które przeszkadzają darczyńcy. Nawet jeżeli kobieta wspominała ostatnio, że pojawiła się u niej jakaś zmarszczka i przydałby się dobry krem, to mało prawdopodobne, aby była zadowolona z tego, że dostała go w prezencie.

UBRANIE W ZŁYM ROZMIARZE

Ubrania mogą być świetnym prezentem, ale również bardzo ryzykownym. Lepiej nie kupować sukienki czy bluzki kobiecie, jeżeli nie znamy dokładnie jej rozmiaru. O ile za duży ciuszek jakoś by przeszedł, to rozmiar za mały może spowodować niemałą eksplozję uczuć (i wcale nie tych pozytywnych).


RZECZY DO KUCHNI

Która kobieta chciałaby dostać na urodziny, święta czy Dzień Kobiet opiekacz do kanapek, robot kuchenny albo zestaw sztućców? Ja bym nie chciała i podejrzewam, że większość kobiet również. W ten sposób mężczyzna może zasugerować, że miejsce kobiety jest w kuchni i wyjść na seksistę. Nowy robot jest okej, ale nie na prezent.

PREZENTY KUPIONE Z MYŚLĄ O SOBIE

"Kochanie, mówiłaś ostatnio, że kran cieknie i pralka szwankuje. Kupiłem więc Ci w prezencie profesjonalne narzędzia. Jeżeli mi je pożyczysz, to chętnie naprawię wszystkie usterki". Serio? Jeżeli potrzebujesz nowych narzędzi to je sobie po prostu kup, ale nie wmawiaj kobiecie, że kupiłeś je z myślą o niej. Żadna kobieta nie ucieszy się z wiertarki, z części to samochodu również!

BIELIZNA WYSZCZUPLAJĄCA

Jeżeli kobieta nosi taką bieliznę to raczej nie chwali się tym wszem i wobec. To sprawa osobista i jeżeli dostaje od mężczyzny taki prezent to z pewnością nie będzie czuła się z tym dobrze. Poczuje się gruba i nieatrakcyjna w oczach swojego mężczyzny. Jeżeli bielizna na prezent, to raczej jakiś seksowny komplecik - pod warunkiem, że dokładnie znamy rozmiar!

PORADNIKI

Książka może być bardzo dobrym prezentem, pod warunkiem, że dobrze znamy gust osoby, którą chcemy obdarować. Z pewnością nie sprawdzą się poradniki, takie jak np. "Jak szybką schudnąć?", "Jak smacznie gotować" albo "100 sposobów, aby być piękniejszą". Kobiety zwykle doszukują się w prezentach "drugiego dna", więc nikogo nie zdziwi, jeżeli pomyślą, że źle gotują, są brzydkie i grube.

ALKOHOL

Akceptowalne jest jedynie dobre wino. Nie wypada kobiecie podarować flaszki wódki. Po prostu nie!

Zgadzacie się ze mną? Co jeszcze dopisalibyście do listy nietrafionych prezentów? A z jakich podarków byście się ucieszyły?

P.S. Nie traktujcie tego wpisu tak całkiem serio. Oczywiście każda kobieta jest inna i należy traktować ją indywidualnie. :)

You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)