URODZINOWY KONKURS | 4 OSOBY WYGRYWAJĄ


Dzisiaj przychodzę do Was z konkursem. Z jakiej okazji? Otóż w listopadzie mój blog będzie obchodził swoje drugie urodziny. Jak są urodziny to są również prezenty, jednak tym razem solenizant obdarowuje, a nie dostaje ;-) Pragnę Wam wszystkim podziękować za to, że ze mną jesteście, zaglądacie i udzielacie się w komentarzach. Najlepszym podziękowaniem będzie mały konkurs, w którym możecie zdobyć ciekawe nagrody. Zainteresowani? ;-)

Zacznę może od tego, co jest do wygrania. Macie szansę na jedną z czterech nagród i sami decydujecie, o co walczycie. Do wyboru macie:

- trzy wybrane lakiery hybrydowe Semilac z najnowszej kolekcji My Story oraz oliwkę zapachową do skórek (wygrywają dwie osoby);
- Vita Liberata Marula Dry Oil Self Tan i rękawicę do aplikacji (wygrywa jedna osoba);
- paletę cieni Makeup Revolution Fortune Favours the Brave oraz dwa woski Yankee Candle - Ebony & Oak oraz Dreamy Summer Nights (wygrywa jedna osoba).

Co należy zrobić, aby wygrać?

WARUNKI OBOWIĄZKOWE:
- publiczne obserwowanie bloga poprzez gadżet Obserwatorzy
- odpowiedź na pytanie: "Jaką radę, dotyczącą urody (makijażu, pielęgnacji, paznokci) dałabyś samej sobie kilka lat temu?"
- wypełnienie poniższego formularza

DODATKOWO:
- polubienie na FB profili sponsorów (Semilac, Vita Liberata, Enestelia)
- obserwacja na instagramie (Semilac, Vita Liberata, Enestelia)
- udostępnienie informacji o rozdaniu na blogu, facebooku, instagramie

Do konkursu można się zgłaszać nie tylko na blogu, ale również na moich profilach na facebooku i instagramie. UWAGA! Jedna osoba może się zgłosić tylko w jednym miejscu!

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam powodzenia ;-)

REGULAMIN:
1.Organizatorem konkursu jest autorka bloga Enestelia;
2.Fundatorem nagród są firmy Semilac, Vita Liberataoraz autorka bloga Enestelia.
3.Czas trwania konkursu: 12 październik 2016r. - 12 listopad 2016r, do godz. 23.59;
4.Nagrodą są cztery zestawy kosmetyków, skład których podany jest na grafice konkursowej;
5.Wygrywają 4 osoby;
6.Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu i pojawią się w nowym wpisie na blogu, facebooku i instagramie.
7. Zwycięzcy mają 3 dni na przesłanie swoich danych do organizatora. Jeżeli nie zgłoszą się w tym czasie to zostaną wybrane kolejne osoby.
8. Konkurs odbywa się jednocześnie na blogu, facebooku i instagramie. Jedna osoba może się zgłosić tylko w jednym miejscu.
9.Wysyłka odbywa się tylko na terenie Polski;
10.Biorąc udział w rozdaniu zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych (dotyczy danych do wysyłki).
10.Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)