Trzy aktualne trendy w makijażu, którym mówię NIE!

Trendy_w_makijazu_wiosna_lato_2018_metaliczne_usta_ultragrube_rzesy_biale_kreski_na_powiece

Hej Kochani!

Świat mody i urody ciągle się rozwija i co chwilę pojawiają się nowe trendy i innowacyjne produkty. Dzisiaj chciałabym się skupić na trendach w makijażu na wiosnę i lato 2018. Jestem pewna, że już się Wam co nieco obiło o uszy i doskonale wiecie co teraz będzie modne, dlatego nie będę tutaj przytaczać wszystkich panujących trendów, a tylko te, które nie do końca mnie przekonują i których nie zamierzam wprowadzać do swojego makijażu. Jeśli jesteście ciekawe czemu mówię stanowcze NIE to zapraszam dalej.


Trendy_w_makijazu_wiosna_lato_2018_metaliczne_usta_ultragrube_rzesy_biale_kreski_na_powiece

Metaliczne usta


Pomadki o metalicznym wykończeniu już jakiś czas temu pojawiły się na rynku i bez wątpienia znalazły grono zwolenniczek. Zresztą nie tylko pomadki, bo w sklepach znajdziemy również metaliczne cienie do powiek, buty, torebki czy ubrania. Być może część z Was pomyśli, że się nie znam i nie mam gustu, ale naprawdę mi się to nie podoba. I o ile byłabym w stanie kupić sobie taką torebkę to nie wyobrażam sobie siebie z metalicznymi ustami. Zupełnie nie moja bajka i nie sądzę, abym kiedykolwiek mogła się do tego przekonać. Moim zdaniem to po prostu wygląda tandetnie i kiczowato, ale co kto lubi.

Trendy_w_makijazu_wiosna_lato_2018_metaliczne_usta_ultragrube_rzesy_biale_kreski_na_powiece

Ultragrube, posklejane rzęsy


Jeśli widziałyście ostatnio na ulicy dziewczyny z toną maskary i posklejanymi rzęsami i być może przeszło Wam przez myśl "co ona ze sobą zrobiła?" to wiecie co? - nie jesteście na czasie! Taki look jest teraz bowiem bardzo trendy. Im więcej tuszu na rzęsach tym lepiej, a jak w trakcie malowania włoski się posklejają to już w ogóle szał i można ruszać w miasto :). Mnie to nie przekonuje, a Was?

Trendy_w_makijazu_wiosna_lato_2018_metaliczne_usta_ultragrube_rzesy_biale_kreski_na_powiece

Biała kreska na powiece

Uwielbiam czarne kreski na powiekach. Umiejętnie wyrysowane potrafią zupełnie odmienić kształt oka. W tym sezonie jednak na miejsce kruczoczarnych eyelinerów wskakują białe. Można z nimi nieźle zaszaleć i namalować kreski nie tylko przy górnej linii rzęs, ale także na dolnej powiece. Oglądając zdjęcia w internecie stwierdzam, że nie wygląda to najgorzej, ale sama raczej się nie zdecyduję na takie szaleństwo. Jestem chyba zbyt nudna.

Koniecznie dajcie znać czy się ze mną zgadzacie, a może wręcz przeciwnie? Które trendy na sezon wiosna - lato 2018 w ogóle Wam się nie podobają, a które chętnie wprowadzicie u siebie? Jestem ogromnie ciekawa Waszych odpowiedzi :).

Zdjęcia zaczerpnięte z pinterest.com

You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)