Kalendarze adwentowe z kosmetykami 2019 | Który wybrać?

Jak co roku o tej porze, przychodzę dzisiaj do Was z przeglądem kosmetycznych kalendarzy adwentowych. Jak zawsze wybór mamy przeogromny, ale wybrałam te propozycje, które są moim zdaniem najciekawsze i które mogą Was najbardziej zainteresować. Jeśli nie wiecie na jaki kalendarz się zdecydować albo po prostu chcecie zobaczyć co przygotowały dla miłośników kosmetyków różne marki to ten wpis jest dla Was.

Kalendarz adwentowy Lookfantastic 2019


Cena: 380 zł / Do kupienia TUTAJ

W kalendarzu znajdziemy 25 przeróżnych kosmetyków, takich marek jak np. Morphe, Rituals czy Elemis. Będą to produkty zarówno do pielęgnacji, jak i do makijażu. Wartość tego kalendarza to ponad 1800 zł!

Kalendarz adwentowy Rituals 2019


Cena: 257 zł / Do kupienia TUTAJ

Wartość wszystkich produktów z kalendarza to ok. 520 zł. W środku znajdziemy 24 niespodzianki w postaci luksusowych produktów marki Rituals (kosmetyki oraz specjalne swiece).

Kalendarze adwentowe The Body Shop 2019Cena: 269,90 zł, 399,90 zł, 599,99 zł / Do kupienia TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ

Marka The Body Shop w tym roku przygotowała trzy wersje kalendarza - Beauty, Deluxe oraz Ultimate. Kalendarze składają się z 25 okienek, w których znajdziemy kosmetyki do pielęgnacji całego ciała oraz kosmetyki do makijażu. Wartość produktów to 424,70 zł (Beauty), 663,50 zł (w wersji Deluxe) oraz 1215,50 zł (Ultimate).


Cena: 143,09 zł / Do kupienia TUTAJ

W tym przypadku w środku kalendarza znajdziemy wyłącznie produkty do makijażu. Możemy spodziewać się m.in. rozświetlaczy, pomadek, błyszczyków, palet cieni i pędzelków. 

Kalendarz adwentowy Dermalogica 2019


Cena: 650,01 zł / Do kupienia TUTAJ

Kalendarz 12 Days to Glow zawiera 12 ulubionych i najlepiej sprzedających się produktów marki Dermalogica do pielęgnacji twarzy, które mają zapewnić efekt zdrowej i rozświetlonej skóry.

Kalendarz adwentowy Babor 2019Cena: 320 zł / Do kupienia TUTAJ

Marka Babor przygotowała kalendarz z produktami do pielęgnacji skóry twarzy. Zawiera 24 silnie działające koncentraty substancji czynnych w ampułkach, które dogłębnie nawilżają, regenerują, ujędrniają, wyglądają i rozświetlają cerę.

Kalendarz adwentowy Yves Rocher 2019


Cena : 219 zł / Do kupienia TUTAJ

Znajdziemy w nim 16 miniaturek i 8 pełnowymiarowych produktów we wszystkich kategoriach: pielęgnacja twarzy i ciała, higiena osobista, perfumy i makijaż. Plusem tego kalendarza jest fakt, że zarówno wszystkie kosmetyki, jak i samo opakowanie są ekologiczne.

Kalendarz adwentowy L'occitane 2019


Cena: 229 zł / Do kupienia TUTAJ

W kalendarzu marki L'occitane znajdziemy produkty do pielęgnacji twarzy, ciała, rąk i włosów oraz do kąpieli. Skrywa w sobie 24 okienka pełne niespodzianek.

Kalendarz adwentowy La Mer 2019


Cena: ok. 1600 zł / Do kupienia TUTAJ

To zdecydowanie najdroższy i najbardziej luksusowy kalendarz w tym zestawieniu. Marka La Mer do tanich nie należy, więc cena nie powinna raczej nikogo dziwić. W środku znajdziemy 12 okienek z kosmetykami pielęgnacyjnymi.

Dajcie znać, który z powyższych kalendarzy zainteresował Was najbardziej. Mi najbardziej podoba się propozycja Lookfantastic. Zamierzacie coś kupić czy może takie rzeczy nie są dla Was? Czekam na Wasze komentarze!

You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)