EFEKT AKWARELI NA PAZNOKCIACH WYKONANY LAKIERAMI SEMILAC


W dzisiejszym wpisie chcę Wam pokazać mój najnowszy manicure, który noszę na paznokciach od kilku dni. Tym razem użyłam jednego z najbardziej popularnych i zachwalanych kolorów, czyli Semilac 034 Mardi Gras. Na serdecznym palcu znalazł się tzw. efekt akwareli, który jest banalnie prosty do wykonania, a jednocześnie bardzo efektownie wygląda. Zapraszam na krótki przegląd zdjęć i kilka słów →


Semilac 034 Mardi Gras ma coś z natury kameleona - zmienia się w zależności od światła. W świetle dziennym jest to piękna, głęboka fuksja, natomiast wieczorem, w sztucznym oświetleniu przybiera dość ciemny odcień fioletu. Nie mniej jednak, zawsze wygląda świetnie i przykuwa wzrok. Niestety zdjęcia nie oddają w pełni rzeczywistego koloru, ale wierzcie mi, bardzo się nakombinowałam, aby złapać jego piękno. Mój aparat jednak do najlepszych nie należy i "zjadł" trochę koloru.

Mardi Gras zapewnia pełne krycie po nałożeniu dwóch cienkich warstw. Manicure zmieniam zazwyczaj co 2-3 tygodnie. W tym czasie lakiery Semilac utrzymują się na paznokciach w stanie idealnym.Na serdecznym palcu, jak możecie zauważyć, pojawił się tzw. efekt akwareli. Do jego wykonania użyłam pięciu odcieni Semilac: 088 Blue Ink, 023 Mint, 022 Banana, 033 Pink Doll, 130 Sleeping Beauty. Wykonanie takiego zdobienia jest niezwykle proste. Najpierw pokryłam paznokieć warstwą koloru 034 Mardi Gras. Następnie, wyżej wymienionymi kolorami, namalowałam (za pomocą sondy) kropki, dokładnie jedna przy drugiej. Później użyłam cieniutkiej słomki i rozdmuchałam. W taki właśnie sposób powstało to, co noszę teraz na paznokciach.

Jak Wam się podoba takie zdobienie? Co sądzicie o odcieniu 034 Mardi Gras?

Lakiery hybrydowe Semilac dostępne są m.in. na stronie SEMILAC.PL w cenie 29 zł.


You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)