DODATKI DO MIESZKANIA - PLANY ZAKUPOWE NA NAJBLIŻSZE MIESIĄCE


Kobieta zmienną jest - tak mówią i rzeczywiście jest w tym ziarnko prawdy. Lubię zmiany, lubię jak coś się dzieje, m.in. w wystroju mojego mieszkania. Aby zmienić wygląd wnętrza wcale nie trzeba przeprowadzać generalnego remontu. Czasami wystarczą drobne dodatki, które potrafią całkowicie odmienić pomieszczenie. Mnie naszło ostatnio na drobne zmiany i dlatego też w najbliższym czasie planuję dokupić kilka rzeczy do mieszkania. Co tym razem chciałabym dodać? Zainteresowanych zapraszam dalej →1. Szkatułka na biżuterię

W tej chwili swoją biżuterię trzymam w pudełku po beGlossy i wszystko tam leży bez ładu i składu, co skutkuje tym, że zanim znajdę to czego szukam, mija dłuższa chwila. Szkatułkę, którą wybrałam, można kupić w Home & You i muszę się tam koniecznie wybrać. Moje błyskotki miałyby wygodny domek, a sama szkatułka byłaby świetną ozdobą na półce.

2. Stolik nocny

Koniecznie w białym kolorze. Uwielbiam jasne wnętrza. Ten ma dodatkową szufladkę, gdzie mogłabym trzymać wszystkie niezbędne rzeczy, takie jak kosmetyki, których używam będąc już w łóżku (np. kremy do stóp). Stolik dostępny w sklepie Ikea.

3. Lampa stołowa

Model, który wybrałam również jest dostępny w Ikei. Ma prosty, klasyczny wygląd i wbudowaną ładowarkę do telefonu. Dla mnie byłoby to duże ułatwienie życia, bo moja ładowarka ciągle gdzieś znika. Zaoszczędziłabym sporo czasu na szukaniu, bo lampa chyba nie będzie migrować po całym mieszkaniu ;)

4. Drewniane osłonki na doniczki

Jasne drewno moim zdaniem świetnie współgra z bielą i w takich klimatach chciałabym mieć cały pokój. Takie osłonki będą wyglądały pięknie na białym parapecie czy stole. Prawda, że ładne?

5. Zestaw łazienkowy

Zapragnęłam go mieć od momentu, kiedy pierwszy raz go zobaczyłam. Jest niezwykle elegancki i po prostu piękny. Ze mnie jest straszna sroka i uwielbiam wszystko, co się błyszczy, a ten zestaw wygląda jak ze srebra. Dostępny w Home & You.

6. Srebrny kubek z Home & You

Oczy mi się świecą na jego widok. Ulubiona herbata z cytryną z takiego kubka smakowałaby z pewnością jeszcze lepiej. Kto z Was go ma?

7. Lampion

Takie lampiony tworzą niesamowity klimat w pomieszczeniu, szczególnie wieczorami. Chcę poczuć tę atmosferę we własnym pokoiku. Do kupienia w Ikei.

8. Ozdobne poszewki na poduszki

Poszewek co prawda mam dość sporo, ale tego nigdy dosyć. Tym razem najchętniej zaopatrzyłabym się w dość proste, jednobarwne poszewki w kolorze bieli, szarości lub beżu. Te z powyższej grafiki bardzo mi się podobają i prawdopodobnie zdecyduję się właśnie na nie. Koniecznie muszę odwiedzić Home & You.

I to by było na tyle. Jak mogliście zauważyć, wszystkie rzeczy pochodzą albo z Ikei albo z Home & You. Uwielbiam te sklepy i chociaż nie mam w pobliżu żadnego z nich, to jestem w stanie przejechać te kilkadziesiąt kilometrów tylko po to, by je odwiedzić i kupić kilka drobiazgów.

Jakie są Wasze ulubione dodatki do mieszkania? Gdzie najchętniej je kupujecie?


You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)