EFEKT BOTOKSU BEZ WSTRZYKIWANIA? WYGŁADZENIE ZMARSZCZEK W 5 MINUT? CZY TO MOŻLIWE?


Zmarszczki to problem, który nie ominie nikogo z nas. Są jednak sposoby, aby z nimi walczyć. Oczywiście najlepiej jest zapobiegać niż leczyć, dlatego ważne jest stosowanie kremów przeciwzmarszczkowych, które mogę opóźnić proces ich powstawania. Ale co zrobić gdy zmarszczki już są? Można udać się do lekarza na zabieg, który wygładzi cerę albo skorzystać z mniej inwazyjnego sposobu, jakim jest intensywny wypełniacz zmarszczek marki DermoFuture Precision. Bez strzykawek i bólu. Efekt botoksu w 5 minut, natychmiastowe wypełnienie i zamrożenie zmarszczek - takie obietnice składa nam producent. Ale czy na pewno tak jest?


Innowacyjny preparat, rewolucyjna technologia przeciwstarzeniowa pozwala na natychmiastowy, błyskawicznie skuteczny efekt młodszej skóry.
INTENSYWNY WYPEŁNIACZ ZMARSZCZEK został określony jako najmocniejszy krem przeciwzmarszczkowy, który działa głęboko i błyskawicznie, zmniejszając oznaki starzenia się. Zawiera innowacyjny kompleks 3–HER RAPIDWRINKLE, który działa jak botox. Zapobiega wiotczeniu i utrzymuje nawilżenie skóry.
Wypełniacz natychmiastowo odżywia cerę, zmniejszając widoczność zmarszczek, co czyni ją gładką i świeżą.
Regularne stosowanie zapewni skórze wiele korzyści:
– znacznie zmniejszy widoczność zmarszczek;
– spłyci zmarszczki od wewnątrz;
– spowolni powstawanie nowych linii i bruzd;
– ujednolici cerę;
– zlikwiduje rozszerzone pory;
– zwiększy gęstość i elastyczność skóry;
– wyrówna koloryt skóry, usuwając przebarwienia.
Każdy rodzaj skóry, szczególnie dojrzała. Sińce i worki pod oczami. Może być stosowany z makijażem i bez niego.

Produkt tym razem testowała moja mama, gdyż ja póki co zmarszczek nie posiadam (oby jak najdłużej).  Jak się sprawdził na jej skórze? O tym za chwilę, ponieważ tradycyjnie rozpocznę od kwestii technicznych.

Intensywny wypełniacz zmarszczek DermoFuture ma bardzo ciekawe opakowanie w formie strzykawki. Może budzić przerażenie, ale zapewniam, że nie trzeba nakłuwać skóry. Taka forma jest bardzo pomysłowa i krem wyróżnia się wśród innych. Krem ma lekką konsystencję i mleczne zabarwienie. Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Jest to produkt bezzapachowy.


Moja mama nakładała krem głównie pod oczy. Po nałożeniu pojawiało się uczucie chłodzenia, a także ściągnięcia i napięcia skóry. Czy zmarszczki zostały wygładzone? Niestety nie. Tę obietnicę producenta śmiało możemy włożyć między bajki. Być może przy długim i regularnym stosowaniu można zauważyć widoczne efekty, ale o efekcie wygładzenia w 5 minut nie ma mowy. Preparat ma jednak inną zaletę, mianowicie dobrze sobie radzi z sińcami pod oczami, zmniejsza je i rozjaśnia. Po aplikacji skóra jest gładsza i wygląda świeżo. Niestety nic poza tym. Nie jest to cudowny preparat zmniejszający zmarszczki, pozostałe obietnice również nie zostały spełnione. Trochę szkoda, bo zapowiadał się fajnie.


Intensywny wypełniacz zmarszczek DermoFuture można kupić za 59,90 zł / 10 ml w sklepie TENEX24.PL


You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)