PĘDZLE DO MAKIJAŻU OCZU HAKURO | H70, H77 I H78


Pamiętacie czasy, kiedy do wykonania pełnego makijażu oczu wystarczała pacynka dołączana do niemal każdej palety cieni? Nikt nie słyszał wtedy o czymś takim jak blendowanie, a makijażom wielu kobiet do ideału było bardzo daleko. Na szczęście świat ciągle idzie na przód i obecnie możemy wybierać wśród mnóstwa przeróżnych akcesoriów, które mają ułatwić i zarazem upiększyć nasz codzienny makijaż. Mówi się, że posiadanie odpowiedniego narzędzia to już połowa sukcesu i rzeczywiście coś w tym jest. Dzisiaj pokażę Wam trzy pędzle do makijażu oczu marki Hakuro, które łączą w sobie świetną jakość i całkiem przyjazną dla portfela cenę. Jeżeli temat Was interesuje to serdecznie zapraszam dalej :).Mam w swojej kolekcji trzy pędzle Hakuro: h70, h77 i h78. Cała trójka charakteryzuje się dobrą jakością wykonania. Pędzle świetnie leżą w dłoni i wygodnie się nimi operuje. Wszystkie trzy egzemplarze wykonane są z naturalnego włosia. Włosie nie wypada ani podczas aplikacji cieni, ani w czasie mycia. Czarne trzonki i srebrne skuwki sprawiają, że wyglądają ładnie i elegancko. To chyba tyle, jeśli chodzi o cechy wspólne, a teraz przyjrzyjmy się każdej sztuce z osobna :).


Pędzelek H70 - to pędzel do aplikacji cieni. Włosie jest krótkie i zbite, ale zarazem elastyczne i wygodne w użyciu. Dzięki niemu jestem w stanie szybko nałożyć cień na całą powiekę. Zaokrąglony kształt pędzla umożliwia również nałożenie cienia pod linią brwi.Jego cena to 16,50 zł (do kupienia TUTAJ).
Pędzelek H77 - służy do aplikacji i rozcierania cieni i świetnie się w tej roli sprawdza. Z jego pomocą mogę bezproblemowo rozetrzeć i zblendować cienie, aby uzyskać delikatne przejścia między kolorami. Włosie tego pędzelka jest elastyczne i miękkie, przez co nie drapie i nie podrażnia oka. Kosztuje 18,50 zł (TUTAJ).Pędzelek H78 - to pędzel, który świetnie nadaje się do aplikacji cieni w zewnętrznym i wewnętrznym kąciku oka, a także wzdłuż dolnej linii rzęs oraz do rozcierania kresek w celu uzyskania efektu smoky eye. Jest malutki i przez to bardzo precyzyjny. Kupicie go w cenie 18,50 zł (TUTAJ).


Wszystkie trzy pędzelki bardzo polubiłam. Świetnie spełniają swoje zadania, są delikatne dla oczu i nie gubią włosia. Myślę, że posłużą mi na długo. Nie miałam okazji używać droższych pędzli, takich jak np. Zoeva, więc nie jestem w stanie ich porównać, ale na ten moment to moi ulubieńcy i na pewno dokupię sobie jeszcze kilka sztuk.

Jeśli szukacie dobrych jakościowo pędzli w przyzwoitej cenie to ze swojej strony polecam właśnie Hakuro.

Znacie te pędzle? Jakich używacie w swoim codziennym makijażu? :)

You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)