KILKA POMYSŁÓW NA KOSMETYCZNY PREZENT Z OKAZJI DNIA MATKI


Zbliża się 26 maja, czyli Dzień Matki. To wyjątkowe święto, bowiem Mama to najważniejsza osoba w życiu każdego człowieka. I chociaż kochamy ją codziennie, to nie zawsze mamy czas, by spędzić razem więcej czasu, spokojnie porozmawiać i po prostu pobyć ze sobą. Warto jednak od czasu do czasu zapomnieć o wszystkich innych ważnych sprawach i skupić się wyłącznie na ukochanej Mamie. Czy może być ku temu lepsza okazja niż jej święto? Nasze mamy zasługują na wszystko co najlepsze, dlatego warto również podarować im jakiś drobny upominek z wyrazami bezgranicznej miłości. Z jakich prezentów ucieszyłyby się Wasze rodzicielki? Myślę, że każdy z Was zna swoją Mamę na tyle dobrze, aby doskonale wiedzieć, co sprawi jej radość i nie macie problemu ze znalezieniem odpowiedniego podarunku. Jeśli jednak nie macie pomysłu to przejrzyjcie kilka moich propozycji, a może wpadnie Wam coś w oko.

Burberry Body 85ml W Woda perfumowana                                               Versace Bright Crystal 30ml W Woda toaletowa

Każda kobieta uwielbia pięknie pachnieć i niemal każda ucieszy się z nowego flakonika ulubionych perfum. Warto jednak wziąć pod uwagę upodobania Mamy i nie kierować się wyłącznie własnym gustem. Zapewne wiecie jakie zapachy lubią Wasze Mamy i nie będziecie mieli problemu z zakupem. Moja mama uwielbia perfumy Burberry Body. Myślę, że przypadłyby jej również do gustu Versace Bright Crystal. A jakie perfumy lubią Wasze Mamy?


Zestaw ulubionych kosmetyków z pewnością również wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej Mamy. Możemy wybierać między zestawami pielęgnacyjnymi lub makijażowymi. Moja mama większą uwagę przywiązuję do pielęgnacji i raczej rzadko się maluje i na pewno spodobałby jej się zestaw L'Occitane składający się z kremu do rąk i balsamu do ust. Jeśli Wasze Mamy lubią makijaż to być może dobrym pomysłem będzie podarowanie zestawu luksusowych kosmetyków marki Estee Lauder, w którym znajduje się tusz do rzęs oraz szminka. Który zestaw bardziej pasuje do Waszych Mam?

Jednak nie samymi kosmetykami kobieta żyje. Każda Mama ucieszy się z bukietu świeżych kwiatów czy drobiazgu wykonanego własnoręczne. A najlepsze, co możemy jej podarować to miłość, szacunek i czas, którego wiecznie wszystkim brakuje.

W sklepie E-GLAMOUR dzisiaj wystartowała promocja "Podaruj Mamie piękno" i wszystkie zapachy, zestawy perfum i kosmetyków damskich można kupić 5% taniej. Aby przejść na stronę promocji, wystarczy kliknąć w poniższy baner.

You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)