MAGIC MIRROR EFFECT, CZYLI EFEKT LUSTRA NA PAZNOKCIACH W 12 KOLORACH


Szał na manicure hybrydowy wciąż trwa, a firmy prześcigają się w wymyślaniu dodatków, dzięki którym taki manicure możemy urozmaicić. Ogromną popularnością cieszą się pyłki np. efekt syrenki czy efekt chromu, dzięki którym w bardzo prosty sposób możemy odmienić swoje paznokcie. Dzisiaj chcę Wam pokazać nowość marki BeautyWarld, czyli pyłki z efektem lustra (Magic Mirror Effect), dostępne w 12 kolorach! Poniżej zobaczycie jak prezentują się wszystkie odcienie oraz dowiecie się jak prawidłowo je aplikować, ponieważ proces ten jest nieco odmienny niż nakładanie "syrenki".


Pyłki Magic Mirror Effect mają za zadanie sprawić, że na paznokciach utworzy się przepiękna, lustrzana tafla. Spodziewałam się efektu "WOW", ale przyznam szczerze, że trochę się zawiodłam. Owszem, efekt końcowy wygląda ciekawie i ładnie, ale moim zdaniem niewiele ma wspólnego z lustrzaną taflą (a może mam zbyt wygórowane oczekiwania?). Na wzorniku widzicie wszystkie 12 odcieni nałożonych na biały lakier. Efekt będzie inny w zależności od koloru podkładowego, więc za każdym razem możemy uzyskać zupełnie inny efekt końcowy. Najbardziej podoba mi się to jak wygląda na paznokciu pyłek z numerem 1, ponieważ jest najbardziej zbliżony do tego, na czym mi zależało. A Wy co sądzicie?


Jak aplikować Magic Mirror Effect?

1. Rozpoczynamy oczywiście od opracowania płytki, tak jak robimy to zawsze przy wykonywaniu manicure hybrydowego.
2. Kładziemy bazę i utwardzamy.
3. Nakładamy wybrany kolor lakieru hybrydowego i utwardzamy. W razie potrzeby nakładamy drugą warstwę i również utwardzamy w lampie.
4. UWAGA! Po wyjęciu z lampy paznokcie PRZEMYWAMY CLEANEREM! Syrenkę nakłada się na warstwę dyspresyjną (lepką warstwę po utwardzeniu), natomiast tutaj istotne jest odtłuszczenie paznokci za pomocą cleanera.
5. Na przemyte paznokcie aplikujemy nasz pyłek. Możemy robić to za pomocą opuszka palca lub za pomocą aplikatora (pacynki do makijażu). Osobiście wolę aplikację palcem.
5. Nakładamy top i całość utwardzamy w lampie.
6. Dla lepszego efektu czynność należy powtórzyć. W tym celu przemywamy top, aplikujemy pyłek, nakładamy kolejną warstwę topu i utwardzamy. (Na prezentowanym przeze mnie wzorniku nałożyłam 3 warstwy pyłku!).
7. Całość przemywamy cleanerem i GOTOWE!

Aplikacja nie jest zbyt skomplikowana i z pewnością każda z Was sobie z tym bez problemu poradzi. Pamiętać należy o przemyciu paznokci cleanerem przed nałożeniem pyłku Magic Mirror Effect!

Pyłki w 12 odcieniach możecie kupić np. na allegro w cenie 22,99 zł za jedno pudełeczko o pojemności 3g.

Jak podoba Wam się efekt jaki dają magiczne pyłki Mirror Effect? Skusicie się?

You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)