JAK ZAISTNIEĆ NA INSTAGRAMIE? | SELOGRAM


Kilka lat temu o Instagramie jeszcze nikt nie słyszał, a dzisiaj jest to jedna z najpopularniejszych (o ile nie najpopularniejsza!) aplikacji w naszym telefonie. Jestem pewna, że większość z Was ma tam założony swój profil, gdzie wrzucacie zdjęcia i obserwujecie innych. Instagram to również świetny sposób dla przedsiębiorców, artystów, celebrytów czy blogerów, aby dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Mnie również znajdziecie na Instagramie (o TUTAJ klik). Dzisiaj chcę Wam zaprezentować pewną aplikację, której zadaniem jest pomoc w zwiększeniu zasięgu naszego Instagrama. Chcecie wiedzieć jak zaistnieć na Instagramie? To zapraszam do dalszej części wpisu ;-)

Przez ostatnie kilka dni testowałam aplikację o nazwie Selogram od Link2buy.it. Co to takiego i na czym polega jej działanie?

LINK2BUY.IT to spółka technologiczna specjalizująca się w tworzeniu aplikacji internetowych, które wspierają promocję, sprzedaż oraz analitykę na Instagramie i Pintereście.
Dysponują 3 narzędziami dostępnymi z poziomu platformy www.link2buy.it:
  • LINK2BUY – to aplikacja wspierająca sprzedaż na Instagramie (Zobacz video z instruktażem: tutaj klik)
  • SELOGRAM.COM – to aplikacja, która wspiera pozyskiwanie oraz zaangażowanie realnych targetowanych fanów na Instagramie oraz Pintereście. Realne efekty widoczne są od 1 dnia używania.
  • LINK2STATS – narzędzie do wyszukiwania oraz pełnej analityki Instagrama (analiza konkurencji, postów, fanów, polubień, komentarzy i wiele więcej.)

W przyszłym roku firma zamierza również wprowadzić abonamentową platformę E-SKLEP
(LINK2SHOP) ściśle zintegrowaną z Instagramem dla nowo otwierających się sklepów internetowych, które już sprzedają produkty tylko na Instagramie.


Selogram automatycznie zarządza naszymi aktywnościami na Instagramie. W naszym imieniu aplikacja obserwuje profile innych i "lajkuje" ich zdjęcia w myśl zasady "Co dajesz to do Ciebie wraca", czyli licząc na to, że obserwowane profile zrewanżują nam się tym samym. Kiedy ktoś w ciągu dwóch dni nie zaobserwuje naszego profilu, wtedy Selogram automatycznie usuwa ten profil z grona naszych obserwujących. Proste, prawda?


Aplikacja pozyskuje tylko realnych fanów w tempie ok. 1500 followersów miesięcznie dla kont poniżej 5000 fanów. Podczas tygodniowego testowania ilość moich obserwatorów na Instagramie się podwoiła, zwiększyła się również znacznie liczba like'ów. Mimo, że początkowo miałam pewne obawy i z nieufnością podeszłam do testowania to nie żałuję. Pozyskałam wielu followersów, którzy nie są tylko pustymi liczbami, ale rzeczywiście widać ich obecność na moim profilu.

Jeżeli chcecie sprawdzić jak rzeczywiście działa Selogram to możecie przetestować tę aplikację przez 7 dni za darmo TUTAJ klik.

Słyszeliście wcześniej o takiej aplikacji? Co sądzicie? Jesteście na TAK czy na NIE? ;-)

You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)