#FEBNAILS | MARMURKOWE PAZNOKCIE


Dzisiaj zapraszam na kolejny wpis z serii #FebNails, którą zorganizowałyśmy wspólnie z kilkoma dziewczynami. W każdą niedzielę lutego zamieszczamy na swoich blogach wpisy dotyczące paznokci. Tydzień temu zaprezentowałam Wam moje ulubione odcienie lakierów hybrydowych Semilac (klik), a dzisiaj pokażę Wam, jak pomalowałam swoje paznokcie. Ostatnio bardzo "na czasie" jest motyw marmuru, który pojawia się dosłownie wszędzie - również na paznokciach. Postanowiłam stworzyć taki manicure na swoich paznokciach. Nie wyszło idealnie, ale z efektu końcowego i tak jestem zadowolona. Dajcie znać czy Wam się podoba :)
Do wykonania "marmurkowego" manicure wykorzystałam lakiery Semilac - 009 Baby Girl, 001 Strong White i 106 Wet Marengo. Najpierw nałożyłam trzy cieniutkie warstwy białego lakieru (biel Semilac lubi się marszczyć w lampie podczas utwardzania, więc lepiej nałożyć więcej warstw, niż jedną grubą). Ostatniej warstwy nie utwardziłam i na nieutwardzonym lakierze namalowałam wzorki szarym lakierem. Do wzorków wykorzystałam pędzelek Semilac Nail Art Brush N 000-1, który znacznie ułatwia wykonywanie zdobień. Wcześniej miałam zwykłe, chińskie pędzelki, których włoski podczas zdobienia się "rozdziawiały" i ciężko było namalować precyzyjne linie. Tutaj sprawa ma się inaczej i zrozumiałam, że odpowiednie narzędzie to już połowa sukcesu. Na pewno pokażę Wam możliwości pędzelków Semilac przy okazji następnej stylizacji, bo stać je na bardzo wiele :)

Produkty Semilac możecie kupić na oficjalnej stronie marki (klik) albo np. tutaj :)

Podobają Wam się takie zdobienia czy jednak wolicie klasykę na paznokciach? :)


Koniecznie zajrzyjcie do innych dziewczyn, które biorą udział w akcji:

You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)