BUBBLE NAILS - efektowny i mega prosty sposób na piękny manicure | Instrukcja krok po kroku

Efekt piany na paznokciach. BUBBLE NAILS - efektowny i mega prosty sposób na piękny manicure | Instrukcja krok po kroku

Ostatnio Instagram oszalał na punkcie nowego trendu w stylizacji paznokci, który nazwano jako BUBBLE NAILS. Muszę przyznać, że taki rodzaj manicure  od razu przykuł moją uwagę i bardzo mi się spodobał. Początkowo myślałam, że stworzenie takiego efektu piany na paznokciach to nie lada sztuka, ale okazało się, że jest wręcz przeciwnie. Byłam w ogromnym szoku, kiedy zobaczyłam jakie to proste! Jeśli i Wy chcecie się dowiedzieć jak wykonać to zdobienie to mam dla Was instrukcję. Zapewniam, że poradzi sobie z tym dosłownie każdy bez żadnych problemów.


BUBBLE NAILS, czyli efekt piany na paznokciach | Jak zrobić krok po kroku


Oprócz standardowych produktów, które są niezbędne do wykonania manicure hybrydowego będziemy potrzebować również... wody z płynem do naczyń lub mydłem, a dokładniej piany, która z tego powstanie!

Bubble Nails | Instrukcja:

  1.  Przygotowujemy paznokcie do manicure hybrydowego tak jak zwykle (pozbywamy się skórek, matowimy bloczkiem polerskim i przemywamy cleanerem).
  2.  Nakładamy bazę pod lakier hybrydowy i utwardzamy w lampie.
  3.  Malujemy paznokcie wybranym lakierem i utwardzamy (ja zazwyczaj nakładam dwie warstwy i każdą utwardzam).
  4.  Całość pokrywamy topem no wipe, czyli takim który nie pozostawia warstwy dyspresyjnej (nie lepi się po utwardzeniu) i utwardzamy w lampie.
  5.  Nakładamy na paznokieć wybrany pyłek (efekt syrenki, efekt lustra, efekt holo itp.).
  6.  Ponownie aplikujemy top no wipe (tym razem go nie utwardzamy!).
  7.  Na mokry top nakładamy pianę powstałą po zmieszaniu wody z płynem (staramy się wymieszać ją tak, aby bąbelki piany były jak najmniejsze).
  8.  Paznokcie pokryte pianą wkładamy do lampy i całość utwardzamy.
  9.  Przemywamy wszystko cleanerem.

GOTOWE!


Można również pominąć krok z aplikowaniem pyłków i wykonać to zdobienie tylko na samym lakierze. Moim zdaniem jednak efektowniej wygląda to na wielowymiarowym pyłku.

Efekt piany na paznokciach. BUBBLE NAILS - efektowny i mega prosty sposób na piękny manicure | Instrukcja krok po krokuJedynym "minusem" takiego zdobienia jest to, że powierzchnia paznokcia nie jest gładka lecz delikatnie chropowata. Można to zniwelować nakładając dodatkowo warstwę topu na koniec, jednak wtedy efekt staje się nieco bardziej "płaski", więc warto to mieć na uwadze.

Efekt piany na paznokciach. BUBBLE NAILS - efektowny i mega prosty sposób na piękny manicure | Instrukcja krok po kroku
Podobają Wam się BUBBLE NAILS? Próbowaliście już takiego zdobienia?

You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)