5 RZECZY, KTÓRYCH CHCIAŁABYM SIĘ NAUCZYĆ


Człowiek uczy się całe życie. Najpierw uczymy się chodzić, później czytać i pisać, a potem przyswajamy mnóstwo innych umiejętności, które mniej lub bardziej przydają się w życiu. Dzisiaj wpis o umiejętnościach - o tym czego jeszcze nie umiem, ale będę umiała - przynajmniej taki jest zamiar. Jest 5 rzeczy, których chciałabym się nauczyć. Jeżeli jesteście ciekawi, jakie umiejętności chciałabym posiąść to zapraszam serdecznie dalej →

Nauka hiszpańskiego

Język hiszpański fascynuje mnie od dawna. Parę lat temu podjęłam nawet próbę, kupiłam kurs na DVD i przyswoiłam kilka słówek i zwrotów. Później niestety odpuściłam i zajęłam się czymś innym. Muszę do tego wrócić i nauczyć się biegle mówić po hiszpańsku. To piękny język, miły dla ucha. I bez problemu mogłabym się dogadać z przystojnymi Hiszpanami, jeżeli znajdą się na mej drodze ;)

Gotowanie

To nie jest moja najmocniejsza strona. Poza usmażeniem kotleta, jajecznicy i zrobieniem naleśników nie umiem praktycznie nic. Jaki pożytek będzie miał ze mnie mój przyszły mąż (jeżeli go w ogóle znajdę)? ;) W tej sprawie muszę "uśmiechnąć się" do mamy, bo ona jest w tym mistrzynią. Może jest w stanie i ze mnie zrobić dobrą kucharkę? ;)

Jazda na rolkach

Właściwie można powiedzieć, że jeździć umiem. Problemy mam jedynie z ruszeniem - później idzie mi całkiem nieźle do momentu, w którym należałoby się zatrzymać ;) Zawsze z zazdrością patrzę na osoby, które śmigają przez miasto na rolkach i zwinnie omijają przeszkody. Też tak bym chciała.

Kurs zdobnictwa paznokci

Niby taką kompletną ciamajdą w tej dziedzinie nie jestem, ale chciałabym trochę się podszkolić i dojść do perfekcji. Ktoś z Was był może na takim kursie? Uważacie, że warto z czegoś takiego skorzystać? Czy może lepiej uczyć się samemu metodą prób i błędów?

Chodzenie na szpilkach

Dla mnie to prawdziwa męczarnia, więc najczęściej wybieram płaskie buty. Są jednak takie okazje, kiedy wypadałoby włożyć buty na obcasach. Ktoś wie co należy zrobić, aby chodzić w takich bucikach "normalnie"? Zawsze wydaje mi się, że jak idę w szpilkach to wyglądam nieco dziwnie ;) To ważna umiejętność dla kobiety, więc wypadałoby się tego nauczyć.

Są rzeczy, których Wy chcielibyście się nauczyć? Podzielcie się tym w komentarzach ;)


You Might Also Like

0 komentarzy

Każdy komentarz to motywacja do dalszego tworzenia tego miejsca. Wyraź swoją opinię, a ja z przyjemnością ją przeczytam :)